Brzydki zapach stóp – poznaj sposób na zażegnanie problemu!

Nieprzyjemny zapach stóp to krępujący, ale zarazem bardzo powszechny problem wielu osób. Jest to bardzo wstydliwa i niekomfortowa przypadłość. Strach przed tym, że ktoś dojdzie do wniosku, że nie potrafimy odpowiednio zadbać o higienę osobistą, sprawia, że szybko możemy stać się tym faktem poirytowani. Nie dziwi nas ani Twój lęk przed czyjąś oceną, ani zmęczenie mozolnymi staraniami, by problem zniknął. Brzydki zapach stóp nie musi być Twoimi zmartwieniem na zawsze. Jak skutecznie go zlikwidować? Dziś pokażemy Ci sposoby, które pomogą Ci na nowo odzyskać swobodę i pewność siebie!

czytaj całość »
Elektrokoagulacja, czyli jak pozbyć się kurzajki

Kurzajki to niewielkie brodawki, które skutecznie potrafią uprzykrzyć życie. Zwykle pojawiają się na dłoniach lub stopach, jednak mogą rozprzestrzenić się też na pozostałych częściach ciała. Dlatego trzeba walczyć z nimi szybko i zdecydowanie. Jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się kurzajek jest elektrokoagulacja. Chcesz wiedzieć, na czym polega ten zabieg i czy istnieją jakieś przeciwwskazania co do jego przeprowadzenia? W takim razie czytaj dalej.

czytaj całość »
Kinesiotaping – co oznaczają kolory plastrów? Jak naklejać taśmy i czy to w ogóle działa?

Gdy aktywnie ćwiczysz, łatwo o różnego rodzaju urazy. Każdy, kto kiedykolwiek ich doświadczył, wie, że bolące miejsca wymagają natychmiastowej reakcji. Potrafią bowiem naprawdę uprzykrzyć życie. Z pomocą w takich sytuacjach coraz częściej przychodzi tzw. metoda plastrowania. Można rzec, że kolorowe paski w fizjoterapii są nie tylko bardzo chętnie stosowane przez fizjoterapeutów, ale także bardzo cenione przez pacjentów. Zastanawiasz się, czym jest kinesiotaping, co oznaczają kolory plastrów, a przede wszystkim – czy ta metoda działa? Dziś odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania!

czytaj całość »
Czy wiesz, czym jest jonoforeza? Nadpotliwość to schorzenie, na które pomaga!

Problem nadpotliwości dotyka wielu osób na całym świecie. Jest to nieprzyjemne oraz bardzo wstydliwe schorzenie. Co ważne, nie jest ono powiązane z higieną danej osoby, a z jej skłonnościami do wydzielania potu. Organizm osób z nadpotliwością produkuje go nawet w sytuacjach, które nie powodują pocenia u zdrowego człowieka. W jaki sposób z tym walczyć? Świetnym sposobem jest jonoforeza. Ta metoda leczenia sprawia, że nadpotliwość z czasem ustępuje. Na czym polega jonoforeza i dlaczego warto się na nią zdecydować? Oto garść najważniejszych informacji, które przybliżą Ci możliwości tego zabiegu. 

czytaj całość »
Jesteśmy podologami znamy się na tym co robimy Współpracujemy
z podologami
100% kapitału polskiego 100%
kapitału polskiego
Nasi partnerzy to profesjonaliści Nasi partnerzy
to profesjonaliści
Darmowa przesyłka od 250 zł Darmowa przesyłka
powyżej 400 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl