SHOES-TE Spray do butów antygrzybiczny 50 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Zaloguj się, aby poznać cenę
ilość szt.

Opis

Preparat do dezynfekcji Shoes-Te ma działanie biobójcze  przez co neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Likwiduje grzyby bytujące w bucie, które odpowiadają za nieprzyjemny zapach obuwia i przykry zapach potu.

Preparat można stosować we wszystkich rodzajach obuwia i nie tylko np. rolki, buty snowboardowe i narciarskie, ochraniacze, rękawiczki, kaski, stabilizatory, odzież motocyklowa itp.

Zawarte w preparacie substancje czynne zwalczające grzyby to alkohol etylowy, alkohol izopropylowy oraz woda utleniona. Wszystkie te substancje odparowują z buta po pewnym czasie.

Ponadto preparat zawiera azotany srebra jako substancje wspomagające. Pozostaje on na wewnętrznych powierzchniach buta i zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii, które mogły przetrwać kontakt z lotnymi substancjami czynnymi. Dzięki temu but nie będzie miał nieprzyjemnych zapachów w momencie zastosowania preparatu, ale także i na drugi dzień. Nowe mikroby pojawią się w obuwie kiedy nastąpi przepocenie obuwia. Pot jest dla nich doskonałą pożywką. Za nieprzyjemny zapach odpowiadają produkty przemiany materii, które wydalają grzyby.

Składniki preparatu na długo zabezpieczają obuwie przed przykrym zapachem. Wysychający preparat nie zostawia śladów na butach.

Skutecznie zwalcza grzyby, dla których buty są miejscem wegetacji, stężony preparat wykazuje działanie biobójcze.

Spryskujemy buty wewnątrz aż będą lekko wilgotne. W przypadku kiedy jest możliwość wyjęcia wkładek, preparat nanieść bezpośrednio na wkładki i do wnętrza obuwia.

Antygrzybiczne/grzybobójcze działanie preparatu jest potwierdzone certyfikatem Ministra Zdrowia, oznacza to, że został przebadany zgodnie z normami europejskimi na zdolność zwalczania grzybów, wyniki badań skuteczności zostały zweryfikowane w Urzędzie Rejestracji.

Preparat nie jest klasyfikowany jako niebezpieczny zgodnie z ustawodawstwem chemicznym (unijne rozporządzenia w skrócie nazywane CLP - Classification Labeling Packaging).

Grzybobójczy preparat w opakowaniu typu spray.

Produkt nie powoduje podrażnień skóry.

Opakowanie zawiera 50 ml płynu antygrzybicznego.

Warto stosować go również profilaktycznie nawet wewnątrz nowych butów, tak by nie dopuścić do powstania rozległych siedlisk grzybów i bakterii.

Opinie o produkcie (0)

Jesteśmy podologami znamy się na tym co robimy Współpracujemy
z podologami
100% kapitału polskiego 100%
kapitału polskiego
Nasi partnerzy to profesjonaliści Nasi partnerzy
to profesjonaliści
Darmowa przesyłka od 250 zł Darmowa przesyłka
powyżej 400 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl