Taśma do tapingu Kinesiology Tape ZIELONA

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Zaloguj się, aby poznać cenę
ilość szt.

Opis

Taśma do kinesiotapingu Prime Tape 5 cm x 5 m

Taśma do kinesiotapingu to specjalistyczny typ taśmy nazywanej kinezjologiczną. Produkt ten przeznaczony jest do użytku profesjonalnego, do prowadzenia rehabilitacji i terapii manualnej. Kinesiotaping polega na stosowaniu taśmy w celach terapeutycznych. Metoda ta nazywana jest również plastrowaniem dynamicznym.

Stosowanie taśmy do kinsiotapingu polega na przyklejeniu taśmy w miejscu wymagającym odciążenia lub zminimalizowania bólu.

Taśmy do kinesiotapingu stosowane są często w środowisku sportowców. Korzystają z nich osoby aktywne fizycznie podczas leczenia różnych kontuzji i urazów. Za pomocą taśmy do kinesiotapingu Prime Tape można skutecznie ustabilizować stawy narażone na przeciążenie. Korzystanie z taśm do kinesiotapingu pomaga odciążyć mięśnie, złagodzić napięcia. Prawidłowo zastosowana taśma przynosi ulgę i redukuje ból.

Działanie taśmy polega na podniesieniu skóry w miejscu przyklejenia taśmy. W ten sposób zwiększa się obszar między skórą a mięśniami. Właściwe umieszczenie taśmy do kinesiotapingu zmniejsza napięcie zakończeń nerwowych skóry co powoduje zmniejszenie bólu.

Klej zastosowany do produkcji taśmy Prime Tape jest bardzo mocny. Wyróżnia się doskonałą przyczepnością. Taśma Prime Tape jest wodoodporna, a struktura umożliwia skórze oddychanie. Dzięki temu taśma Prime Tape zapewnia komfort noszenia. Nie powoduje podrażnień ani uczuleń.

Mechanizm działania taśmy kinezjologicznej może wspomóc leczenie urazów. Jest pomocne w bólowych zespołach kręgosłupa, w bólach reumatycznych oraz w bólach pooperacyjnych. Taśma do kinesiotapingu Prime Tape zmniejsza obciążenie mięśni.

Taśma do kinesiotapingu jest stosowana również przy problemach ze skurczami, szczególnie w łydkach. Taśma do kinesiotapingu Prime Tape wspomaga krążenie krwi.

Taśmy do kinesiotapingu Prime Tape mają wymiary 5 cm x 5 m. Jest to rozmiar umożliwiający uniwersalne zastosowanie taśmy w różnych partiach ciała. Taśma do kinesiotapingu bez problemu się odkleja i nie pozostawia resztek kleju na skórze.

Taśma do kinesiotapingu Prime Tape jest bardzo elastyczna. Rozciągliwość taśmy osiągająca 170% pozwala na precyzyjne zastosowanie i maksymalną skuteczność.

Produkt został wykonany bez udziału lateksu. Jest bezpieczny dla osób ze skłonnością dla alergii.

Cechy produktów:

- wymiary 5 cm x 5 m,

- uniwersalna szerokość,

- wiele możliwości zastosowania,

- rozciągliwość 170%,

- produkt bezlateksowy,

- popularne w terapii i rehabilitacji,

- zmniejsza ból i napięcie mięśni,

- stabilizują i odciążają stawy,

- redukuje bóle reumatyczne,

- łagodzi bóle pooperacyjnych,

- likwiduje skurcze mięśniowe,

- używane w leczeniu chorób zwyrodnieniowych,

- stosowane w nowoczesnej fizjoterapii.

Opinie o produkcie (0)

Jesteśmy podologami znamy się na tym co robimy Współpracujemy
z podologami
100% kapitału polskiego 100%
kapitału polskiego
Nasi partnerzy to profesjonaliści Nasi partnerzy
to profesjonaliści
Darmowa przesyłka od 250 zł Darmowa przesyłka
powyżej 400 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl